MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 5144251
nr 514 4251
Karmstolar
1 par barockstil [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 mars 2008
kl 16:15:18
100 kr
150 kr
1.000 kr
550 kr
1.000 kr